Stażysta

Oferujemy:

  • karty sportowe, opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe dofinansowane przez pracodawcę,
  • ciekawe wyzwania dające satysfakcję,
  • pracę w młodym i energicznym zespole,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży HR,
  • wspólne świętowanie wielu okazji, zarówno rocznic zatrudnienia, jak i innych mniej typowych.

Zadania:

  • odbieranie telefonów i przekazywanie informacji osobom dzwoniącym; przekierowywanie rozmów do właściwych osób w firmie,
  • monitorowanie firmowej skrzynki mailowej,
  • obsługa spotkań oraz gości na terenie firmy,
  • ewidencjonowanie poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • obsługa rezerwacji salek spotkaniowych oraz miejsc parkingowych,
  • zamawianie artykułów biurowych (np. koperty, pieczątki, wizytówki),
  • kontakt z administracją budynku oraz zgłaszanie usterek technicznych występujących w biurze,
  • załatwianie spraw urzędowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • obsługa komputera, znajomość pakietu Office,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • samodzielność i szybkość działania,
  • umiejętności komunikacyjne.

Informujemy, ze odezwiemy się do wybranych kandydatów