Komisjoner

OFERUJEMY:

  • Gwarantowane DARMOWE zakwaterowanie w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • Przed wyjazdem do pracy wysyłamy listę komend obowiązujących na magazynie
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne od ŚREDNIEJ KRAJOWEJ
  • Pracę u sprawdzonego Klienta
  • Opiekę Koordynatora polskojęzycznego
  • DODATEK za eksploatację prywatnego pojazdu
  • Możliwość wypracowania NADGODZIN
  • Wynagrodzenie w przedziale 1100-1500 EURO NETTO
  • Płatny urlop wypoczynkowy

A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania)

ZADANIA:

  • Zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami za pomocą skanera(komendy niemieckie)
  • Proste prace magazynowe
  • Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie/produkcji min 6 miesięcy
  • Mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Informujemy, ze odezwiemy się do wybranych kandydatów