Cieśla szalunkowy

Oferujemy:

  • Darmowe zakwaterowanie
  • Legalne zatrudnienie
  • Pracę na dłuższy okres czasu
  • Stawka wynosząca ok 2000 EURO NETTO miesięcznie
  • Polska umowa o pracę
  • Dodatek za eksploatacje własnego samochodu w
    wysokości 130 Euro brutto/ miesięcznie,
  • Dodatkowo można skorzystać z programu "Polecaj i
    zarabiaj" tj.; za każdą poleconą osobę , która
    przepracuje z nami 30 dni , otrzymujesz nagrodę
    wysokości 500 zł (od maja do sierpnia)
  • Polską umowę o pracę na pełen etat,
  • Odprowadzanie składek ZUS od średniej krajowej -
    4443 zł. brutto,
  • Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju
    zawodowego na kolejnych projektach
    (jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy
    dla Ciebie projekt)
  • Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 10-go
    każdego miesiąca (w Euro lub Złotówkach wedle
    życzenia pracownika),
  • Opiekę polskiego koordynatora we Francji,
  • Opiekę Rzecznika Praw Pracownika.

Zadania:

  • Prace ciesielskie, szalowanie ścian, stropów, słupów, mniejsze prace murarskie zbrojarskie/cieśla szalunkowy
  • Znajomość szalunków metalowych do wykonania ścian z betonu (Peri, Doka, Sateco) i stropów (Altrad),
  • Szalowanie stropów, stawianie belek/słupów nośnych Doka,

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie na stanowisku cieśla
  • Znajomość systemów Peri , Doka , Sateco
Mile widziane
  • Znajomość języka francuskiego
  • Własny samochód

Informujemy, ze odezwiemy się do wybranych kandydatów