Cieśla szalunkowy

• Prime Panier (premia żywieniowa)- 182 Euro brutto

• Płatny urlop wypoczynkowy,
• Zakwaterowanie
• Pracownik ponosi koszt opłat medialnych w wysokości
30 Euro/miesiąc +kaucję zwrotną po powrocie do Polski
w wysokości 50 Euro / miesiąc przez okres 4 miesięcy,
• Opłata za media oraz kaucja zwrotna są pobierane z
wynagrodzenia Pracownika,
• Dodatek za eksploatacje własnego samochodu w
wysokości 130 Euro brutto/ miesięcznie,
• Dodatkowo można skorzystać z programu "Polecaj i
zarabiaj"
• Polską umowę o pracę na pełen etat,
• Odprowadzanie składek ZUS od średniej krajowej
tj. 4443 zł. brutto,
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju
zawodowego na kolejnych projektach
(jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze
znajdziemy dla Ciebie projekt)
• Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 10-go
każdego miesiąca (w Euro lub Złotówkach wedle
życzenia pracownika),
• Opiekę polskiego koordynatora we Francji,
• Opiekę Rzecznika Praw Pracownika.

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Zadania:

  • Prace ciesielskie, szalowanie ścian, stropów, słupów, mniejsze prace murarskie zbrojarskie
  • znajomość szalunków metalowych do wykonania scian z betonu (Peri, Doka, Sateco) i stropów (Altrad),
  • szalowanie stropów, stawianie belek/słupów nośnych Doka,

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie na stanowisku cieśla
  • znajomość systemów Peri , Doka , Sateco

Informujemy, ze odezwiemy się do wybranych kandydatów