Witamy na stronach
kariery w Work Service
Express

Poznajmy
się

Dział Rozwoju
Sieci
Partnerskich

Dział Rozwoju
Sieci
Partnerskich

Misją działu jest stworzenie szerokiej i aktywnej sieci partnerów zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych wspierających nas w prowadzonych procesach rekrutacyjnych.

Współpraca w ramach sieci partnerów przynosi korzyści wszystkim jej członkom dzięki dynamicznemu rozwojowi, wymianie doświadczenia oraz pełnemu wykorzystaniu potencjału. Naszym partnerom proponujemy elastyczne formy kooperacji dostosowane do ich możliwości, potrzeb oraz celów. Ponadto w ramach platformy dzielenia się wiedzą i doświadczeniami przewidujemy przeprowadzanie regularnych webinariów i szkoleń tematycznych.

Dział Operacyjny

Dział Operacyjny

Dział jest odpowiedzialny za realizację projektów realizowanych na rynkach zagranicznych takich jak Belgia, Francja, Islandia, Niemcy, Holandia.

W skład zespołu wchodzą zespół rekrutacji, administracji kadrowej, współpracy z zagranicą, a także Project Managerowie oraz koordynatorzy. Członkowie Działu Operacyjnego współpracują z kandydatami, pracownikami tymczasowymi, Pracodawcami Użytkownikami.

Zadaniem działu jest pozyskiwanie pracowników, którzy spełniają wymagania Klienta, ich zatrudnianie oraz pomoc w codziennym funkcjonowaniu w kraju oddelegowania.

Cały zespół dba o rozwój aktualnych projektów, by zapewnić naszym pracownikom długofalowe zatrudnienie. Pracownikom organizujemy zakwaterowanie, dopełniamy formalności wymaganych przez ustawodawców krajów przyjmujących naszych pracowników.

Dział handlowy

Dział handlowy

Dział zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów na rynkach zagranicznych. Do głównych zadań należą: prospekcja handlowa, umawianie spotkań handlowych klientami w ich krajach oraz ofertowanie i negocjacje cenowe.

Pracownicy działu uczestniczą w targach branżowych na każdym z rynku oraz mixerach biznesowych organizowanych przez naszych partnerów takich jak Izby czy Stowarzyszenia Handlowe.

Efektem pracy działu są dobrze zbudowane relacje pozwalające podpisywać umowy handlowe z nowymi klientami oraz uruchamiać projekty u tych klientów. Dzięki temu pracownicy tymczasowi wykorzystując swoje doświadczenie pomagają klientom realizować działalność.

Dział Controllingu

Dział Controllingu

Zadaniem działu jest współtworzenie i kontrolowanie rocznego budżetu, nadzorowanie terminowości regulowania zobowiązań oraz analiza rentowności projektów. Zespół współpracuje z działami operacyjnymi, handlowymi i innymi wspierającymi bieżącą działalność.

Jednocześnie dział w ramach dzielenia się wiedzą wyposaża pracowników w narzędzia z zakresu analityki finansowej, dzięki którym podejmowanie decyzji biznesowych staje się łatwiejsze.

Dział Opieki
Medycznej

Dział Opieki
Medycznej

Zajmuje się rekrutacją, koordynacją oraz wyszukiwaniem miejsc pracy dla pielęgniarek, opiekunek i opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i agencjami niemieckimi. Efektem naszej pracy jest zadowolenie pracowników wykonujących swoje obowiązki w niemieckich gospodarstwach domowych, pomagając osobom starszym w przezwyciężaniu trudności związanych z codziennym życiem i prowadzeniem domu.

Dział Marketingu

Dział Marketingu

Zadaniem naszego działu jest tworzenie kampanii, które wspierają sprzedaż, zarówno na rynku Kandydata, jak również rynku Klienta. Działania Zespołu skupiają się wokół tworzenia spójnej kreacji dla wszystkich marek, dbania o jej pozytywny wizerunek, promowania oferty firmy oraz budowania relacji między firmą a naszym odbiorcą.

Opracowujemy własne treści, kreacje, zarządzamy firmowymi serwisami internetowymi. Realizujemy zintegrowane działania komunikowania się z rynkiem wykorzystując najnowsze trendy: media społecznościowe, kampanie online, ATL czy BTL.

Dział Personalny

Dział Personalny

Rolą działu personalnego jest budowanie angażującego miejsca pracy. Dział odgrywa istotną rolę w pozyskiwaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu pracowników chętnych tworzyć przyjazną organizację, w której szanuje się drugiego człowieka oraz wspólne wartości. Jednocześnie zapewnia wsparcie managerom i pracownikom, doradzając im w obszarach dotyczących zarządzania ludźmi, wprowadzania i rozwoju nowoczesnych narzędzi HR oraz realizacji procesów HR-owych. Zadaniem działu personalnego jest także budowanie wiarygodnej marki pracodawcy.

Dział Prawny

Dział Prawny

Zajmuje się obsługą prawną działów firmy oraz wsparciem pracowników w podejmowaniu decyzji w oparciu o tworzone opinie prawne. Współtworzy umowy z naszymi klientami, przygotowuje pełną dokumentację prawną niezbędną do funkcjonowania organizacji. Dba, aby wszelkie działania biznesowe podejmowane w firmie były zgodne z aktualnymi przepisami prawa zarówno polskiego, jak i państw, do których delegowani są pracownicy tymczasowi.

Dla profesjonalistów

Studenci i absolwenci

Program Praktyk Studenckich

Work Service Express daje możliwość wykorzystania czasu studenckiego na zdobycie doświadczenia oraz poznanie specyfiki pracy w agencji pracy tymczasowej.

W trakcie praktyki stajesz się członkiem zespołu Work Service Express. Podpisujesz z nami umowę o praktykach absolwenckich, uczestniczysz w szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy i zaczynasz działać. Naszym praktykantom powierzamy do realizacji konkretne zadania już od pierwszych dni uczestniczenia w Programie Praktyk Studenckich. Wierzymy, że w trakcie praktyki możesz wnieść do naszej firmy nowe pomysły, innowacyjne rozwiązania i entuzjazm.

Praktyka oznacza dla nas także możliwość odkrycia talentów, z którymi chcielibyśmy współpracować w przyszłości, już w gronie naszych pracowników.

Rekrutacje do Programu Praktyk Studenckich prowadzimy przez cały rok.

Współpracujemy
z Uczelniami

W ramach współpracy z uczelniami wyższymi podpisaliśmy porozumienia w zakresie prowadzenia praktyk studenckich, jesteśmy partnerami wielu Akademickich Biura Karier, prowadzimy warsztaty dla studentów i absolwentów, na które zapraszamy.

Przebieg rekrutacji

1

Zapoznaj się z naszymi

ofertami pracy
2

Wyślij swoje CV

3

Zadzwonimy do Ciebie
z propozycją spotkania

4

Rozmowa może odbyć się
online lub w naszej siedzibie:
Katowice, ul. Murckowska 14

5

porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, planach, zainteresowaniach

6

Zweryfikujemy także Twoje kompetencje merytoryczne i językowe

7

Informacje zwrotną
otrzymasz do 2 tygodni

8

Jeśli decyzja będzie pozytywna –
otrzymasz potwierdzenie warunków współpracy

9

WITAMY
NA POKŁADZIE!

1

Zapoznaj się z naszymi

ofertami pracy
2

Wyślij swoje CV

3

Zadzwonimy do Ciebie
z propozycją spotkania

4

Rozmowa może odbyć się
online lub w naszej siedzibie:
Katowice, ul. Murckowska 14

5

porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, planach, zainteresowaniach

6

Zweryfikujemy także Twoje kompetencje merytoryczne i językowe

7

Informacje zwrotną
otrzymasz do 2 tygodni

8

Jeśli decyzja będzie pozytywna –
otrzymasz potwierdzenie warunków współpracy

9

WITAMY
NA POKŁADZIE!

Nie znalazłeś interesującej
oferty pracy?

Może wkrótce
pojawi się coś dla Ciebie
- zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony,
jak również do przekazywania tej informacji znajomym,
którzy planują rozwój zawodowy w obszarach pracy tymczasowej,
doradztwa personalnego i outsourcingu.