Członkowie SAZ
Wiadomości WSE

Członkowie SAZ

24 Lip 2018

Z przyjemnością informujemy wszystkich, że 1 lipca 2018 r. nasza firma została członkiem prestiżowego Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ).

To największa w Polsce organizacja branżowa zrzeszająca agencje rekrutacyjne, agencje pośrednictwa pracy w kraju i za granicą (również tymczasowej), outsourcingu funkcji personalnych i doradztwa HR.

Dzięki dołączeniu do 67 podmiotów zrzeszonych w SAZ zyskujemy dostęp do szerokiego grona specjalistów i praktyków HR z wieloletnim doświadczeniem w branży. Ich wiedza pozwoli nam doskonalić nasz model biznesowy i nieustannie podnosić jakość naszych usług, wypełniając tym samym jeden z głównych celów Stowarzyszenia: wzajemną edukację i wymianę cennych doświadczeń przez jego członków.

Dołączenie naszej firmy do SAZ to szczególnie dobra wiadomość dla naszych klientów i kontrahentów. Zyskując dostęp do nowych źródeł wiedzy (w tym badań naukowych) i dobrych praktyk z zakresu szeroko pojętego HR będziemy mogli jeszcze sprawniej oferować Wam najnowsze i najkorzystniejsze modele współpracy - zgodne zarówno z Waszymi potrzebami, jak też aktualnymi regulacjami prawnymi.