Znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym?
Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?

Praca dla opiekunek

Od 2005 roku oferujemy legalną pracę w Niemczech a setki opiekunek osób starszych
pracują tam dzięki nam kolejny rok. Opiekunki i opiekunowie sprawują opiekę w domach
prywatnych nad osobami starszymi i chorymi, przygotowują posiłki, dbają o gospodarstwo
domowe, aktywnie spędzają czas z podopiecznymi, na przykład poprzez gry towarzyskie
i rozmowy. Zapewniają wszechstronną pomoc swoim podopiecznym.

Opinie opiekunek
które wyjechały z Work Express
do pracy w Niemczech

„W Work Express już przy pierwszym kontakcie telefonicznym, otrzymałam pełną informację o zasadach, na jakich miałam wyjechać. To mnie przekonało, bo inne agencje niechętnie udzielają takich informacji albo robią to bardzo zawile, często nie poruszając najistotniejszych kwestii. A ja nie odpuszczam łatwo i kilku pośredników już skreśliłam.”

p. Alina Stępień – opiekunka osób starszych, wyjeżdża z nami do Niemiec od 2008

„Po 2 tygodniach od pierwszego kontaktu dostałam ofertę pracy, z której jestem bardzo zadowolona. Wszelkie formalności, które zwykle przerażają, zostały szybko i bezproblemowo załatwione. Dodatkowo, dzięki karcie EKUZ mogłam skorzystać z porady lekarza w Niemczech bez obawy, że będę zmuszona pokryć koszty leczenia lub nie zostanę przyjęta”

p. Jolanta Syrek – opiekunka osób starszych, wyjeżdża z nami do Niemiec od 2009

„Jestem spokojniejsza, mam ubezpieczenie, agencja odprowadza podatek a i tak lepiej zarabiam. W najbliższym czasie jadę do Neuss opiekować się stuletnią panią. U Niemców najbardziej zaskoczyła mnie uprzejmość i życzliwość. Myślę, że ważne jest, żeby odpowiedzieć tym samym.”

p. Sonia Tarbiejew - opiekunka osób starszych, wyjeżdża z nami do Niemiec od 2009

„Miałam dokładne informacje o pracy i samej rodzinie, ale i tak jechałam tam z duszą na ramieniu. Cały strach zniknął, kiedy przyjechałam na miejsce. Zimowy Wuppertal urzekł mnie, a rodzina przyjęła mnie bardzo miło, ani przez chwilę nie czułam się tam jak obca osoba.”

p. Beata Kmieciak - opiekunka osób starszych, wyjeżdża z nami do Niemiec od 2009

„Mimo, że obawiałam się rozmowy kwalifikacyjnej, zostałam bardzo mile przyjęta. Po rozmowie otrzymałam ofertę kursu językowego organizowanego przez firmę – to dla mnie bardzo ważne, ponieważ najbardziej przerażała mnie bariera językowa. Po pozytywnym ukończeniu kursu wyjechałam do pracy i jestem bardzo zadowolona.”

p. Dorota Hajdas - opiekunka osób starszych, wyjeżdża z nami do Niemiec od 2010

„Pensja zgadza mi się co do centa. Firma zawsze wysyła pasek wynagrodzenia, rozliczenie delegacji, to dla mnie bardzo ważne, świadczy o jej wiarygodności. Doceniam też koordynację. Nigdy nie mam problemu, żeby dodzwonić się do firmy i uzyskać interesujące mnie informacje. Szybko załatwiane są też wszelkie formalności związane z wyjazdem.”

p. Bożena Wysocka - opiekunka osób starszych, wyjeżdża z nami do Niemiec od 2011

Oferujemy:

Wymagania:

Mile widziane:

Zainteresowaliśmy Cię?
Zgłoś się do pracy
Prosimy wypełnić wszystkie pola