Szukamy właśnie Ciebie!

Stolarz

Certyfikat Agencji Zatrudnienia: o numerze 1116
Miejsce oddelegowania: Niemcy
Wynagrodzenie: 9,00 €/h (168 godzin/m-c)
Znajomość języka: niemiecki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na pełen etat
OBOWIĄZKI:
  • prace wykończeniowe na budowie
  • wstawianie drzwi i okien
  • umiejętność obsługi podstawowych maszyn i narzędzi stolarskich
WYMAGANIA:
  • Kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie na stanowisku stolarza
  • Doświadczenie w pracach na kontraktach zagranicznych
  • Dobra kondycja i sprawność fizyczna
DODATKOWE ATUTY:
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
OFERUJEMY:
  • Długoterminową umowę dla najlepszych pracowników
  • Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie. Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne
  • Opiekę Koordynatora
  • Możliwość wypracowania NADGODZIN
  • Pracę u sprawdzonych i uczciwych pracodawców zagranicznych
  • A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania)
OFERTA WAŻNA OD 4 sierpnia 2017 DO 31 października 2017

Wyślij swoje CV na adres:

www@workexpress.pl

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą wiadomości sms.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przejdź do

GENERATORA CV

stwórz je w 5 minut,
wyślij je nam i zapisz.
Ten plik przyda Ci się
do innych aplikacji

Masz pytania?

Z chęcią na nie odpowiemy: +48 539 931 424
Telefony odbieramy w godzinach pracy biura, od 8 do 16.

Kalkulator
płacowy

Polecaj

i ZARABIAJ!

Wyjazd od zaraz!